Yetişkinler için Yüzme Dersi

Yetişkinler için yüzme dersi

Mutlu yüzme kursu, her yaş grubu ve her yüzme seviyesindeki yetişkinlere uygun olarak özel ve grup yüzme dersleri vermektedir.

Yüzme, eğlenceli bir aktivite olmanın dışında, vücutta bulunan tüm kasların çalışmasını sağlayan, sağlığa oldukça faydalı bir egzersizdir. Yüzme, fiziksel olarak harika görünmenizi sağlamanın yanı sıra, zihinsel olarak da harika hissetmenizi sağlar. Bu nedenle doğru yüzme tekniklerini öğrenmek çok önemlidir.

Mutlu yüzme kursu, yaşınız ve yüzme seviyeniz ne olursa olsun, size uygun yüzme eğitimini vererek, gelişimizi sağlar. Yüzmeyi hiç bilmeyen ve sudan korkan öğrenciler için özel eğitim programları uygulanmaktadır.

Belli seviyedeki öğrenciler için de, yüzme tekniklerini geliştirici dersler verilmektedir. Çeşitli yüzme stillerinde (serbest yüzme, sırtüstü yüzme, kelebek stili yüzme ve kurbağalama yüzme) farklı teknikleri öğrenmeleri sağlanmaktadır.

İster tam bir acemi, isterseniz de uzman bir yüzücü olun, suyun içinde istediğiniz şeyleri elde etmenize yardımcı olacak ders programlarımız bulunmaktadır. Dilerseniz grup derslerine katılabilir, dilerseniz de eğitmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.

Yüzme öğrenmek söz konusu olduğunda, yaş hiç bir zaman engelleyici bir faktör olmamalıdır. Gün boyu, işte veya okulda oluşan stres ve yorgunluğunuzu, yüzerek, keyifli bir şekilde atabilirsiniz.

Mustafa Mutlu

Yüzme öğrenme veya yüzme tekniğinizi geliştirme hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mustafa Mutlu : 0536 840 55 86 - 0542 303 70 70