Hakkımızda

Mutlu yüzme kursu

Mutlu yüzme kursu, yüzme öğrenmek isteyenler, az da olsa yüzmeyi bilip, yüzme tekniğini geliştirmek isteyenler gibi tüm yüzme seviyesindeki ve tüm yaş grubundaki kişilere uygun olarak yüzme eğitimi vermektedir.

Hazırlanan eğitim programı sayesinde, öğrenciler, yeteneklerini güvenli bir ortamda geliştirme fırsatı bulmaktadır.

Mutlu yüzme kursuda yüzme dersleri, öğrencinin gereksinimleri ve seviyesine göre ayarlanır. Böylece öğrenci, daha rahat bir tempoda derslere devam edebilmektedir. Bazı öğrenciler hızlı ya da yavaş ilerlese de, eğitmenlerimiz herkesin ihtiyaç duyduğu eğitimi kendilerine sunmaktadır. Öğrenci, kendi seviyesindeki tüm temel becerilere hakim olmadan bir sonraki yüzme dersi seviyesine geçmemektedir. Bu şekilde daha sağlam temellere dayanarak yüzmeyi öğrenmektedir.

Eğitmenlerimiz, yüzme ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabilecek, spor akademilerinde eğitim almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Mutlu yüzme kursunda, her yaş grubu ve her yüzme seviyesindeki öğrenciler için özel ve grup yüzme dersi seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenci, kendisi için en uygun olan ders modelini seçip, yüzme öğrenmeye başlayabilir.

Yüzme dersleri, Bahçelievler ilçesinin Yenibosna semtinde yer alan Özel Arel Koleji'nin yarı olimpik havuzunda yapılmaktadır.

Yüzme havuzu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Mustafa Mutlu

Yüzme dersleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mustafa Mutlu : 0536 840 55 86 - 0542 303 70 70