Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme dersi

Mutlu yüzme kursu, her yaş grubu ve her yüzme seviyesindeki öğrenciler için özel yüzme dersleri vermektedir.

Özel yüzme dersleri, grup dersleri için vakit bulamayan, ileri seviyedeki diğer öğrencilere yetişmek isteyen, daha kısa sürede yüzmeyi öğrenmek, su korkusunu hızlıca yenip yüzmeye başlamak ve yüzme tekniğini geliştirmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir.

Özel yüzme dersleri, öğrencinin eğitmenle daha fazla zaman geçirmesine olanak sağlayarak, daha hızlı bir gelişim göstermesine yardımcı olur. Özel derslerde, eğitmen, öğrenci ile daha fazla ilgilenebilmekte ve öğrencinin yüzme ihtiyacını daha iyi belirleyip, buna uygun bir şekilde hareket edebilmektedir.

Eğitmeninizle birlikte plan yaparak, tercih ettiğiniz gün ve saatlerde yapacağınız dersler ile mevcut yeteneğinizi geliştirebilir ve yüzme konusundaki hedeflerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ders gün ve saatlerinizde eğitmeninizle konuşup, değişiklik yapabilir, uygun olan başka bir tarihe dersinizi erteleyebilirsiniz.

Özel yüzme derslerinde isteğe bağlı olarak 1, 2 ve 3 kişilik grup seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca özel sağlık problemleri bulunan, belirli derecede engelli öğrencilere de özel yüzme dersi verilmektedir.

Özel yüzme dersi fiyatları

  • Özel Ders (1 kişi / 1 saat) - 100 TL (Toplam ücret)
  • Özel Ders (2 kişi / 1 saat) - 150 TL (Toplam ücret)
  • Özel Ders (3 kişi / 1 saat) - 200 TL (Toplam ücret)

Özel yüzme dersi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Mustafa Mutlu

Özel yüzme dersi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ya da ders için randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mustafa Mutlu : 0536 840 55 86 - 0542 303 70 70